برای خواننده شدن اول شما باید برای تست صد ادر یک آکادمی معتبر و تحت نظر وزارت ارشاد اقدام کنید و پس از کسب نمره خوب در تست اقدام به ثبت نام در کلاسهای آموزش خوانندگی کنید.

الان برای شما چند نوع کتاب مربوط به خواننده شدن معرفی می کنم لطفا با ما همراه باشید.

تکنیک آواز (روش تمرین و آموزش خوانندگی)

کتاب تکنیک آواز به نویسندگی لارا براونینگ هندرسن و به ترجمه سعید مجیدی می باشد. هدف از انتشار این کتاب دستیابی به روش صداسازی و گام به گام می باشد.

در این کتاب حالت های صحیح و ناصحیح بدن، فک، صورت، زبان و.. با تصویر و بیش از 50 تمرین نت نویسی با شرح و توضیح آموزش داده شده است. یکی از نکات قابل توجه این کتاب، کاربرد دوگانه ی آن در پرورش صدای گفتاری و صدای آوازی است و به اظهار نویسنده این کتاب برای بازیگران و اهالی صدا موثر و مفید است.

آموزش تکنیک های خوانندگی و بیان

کتاب آموزش تکنیک های خوانندگی و بیان یکی دیگر از کتاب های لارا براونینگ هندرسن می باشد، که به ترجمه شهرام خوش صفت منتشر شده است.

کتاب آموزش تکنیک های خوانندگی و بیان یکی از موفق ترین کتابهای دانشگاهی در زمینه ی آواز می باشد، چرا که این کتاب بیشتر از چهل سال است که با نگاهی بسیار علمی و دقیق در دانشگاه ها و موسسات موسیقی دنیا تدریس شده است.

این کتاب منبع خوبی برای رهبران گروه کر، معلمان پیانو، سخنوران، گویندگان رادیو و تلویزیون و تمام علاقه مندان به موسیقی می باشد. در این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید صدایتان را با تطبیق پذیری، آزادی، سادگی و کنترل، بدون احساس نامطلوب در گلو به کارگیرید.